skip to Main Content

Ranking Distributions

Ranking Distributions

Jestem pewien, że słyszałeś powiedzenie “poznaj swoją konkurencję” Ale jak naprawdę wiesz, co oni są rankingu dla, lub gdzie je znaleźć? Jeśli chcę poznać pozycję moich konkurentów na stronach wyników wyszukiwania (SERP), w tym ich adresy URL i odpowiadające im tytuły stron, Google ma na to odpowiedź A co jeśli moglibyśmy odkryć nowe możliwości z Keyword Explorerem poprzez odkrycie wariantów słów kluczowych, których brakuje w strategii treści naszej strony? Okazuje się, że jest to możliwe! Na przykład: Jakich słów kluczowych używa [wstaw nazwę konkurenta], których ja w ogóle nie mam w żadnym z moich postów?! Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania za pomocą narzędzia Google Adwords Keyword Tool, ten wpis na blogu został poddany drobnym zmianom, aby nie Keyword Explorer jest świetnym narzędziem, które pomaga znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla Twojej strony.

Jeśli masz konto w Moz Community, którego używam do komentowania postów na ich blogu, to rozpoczęcie pracy z Keyword Explorer jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! A jeśli nie – nie martw się, bo oni też oferują darmowe wersje próbne 🙂 W tym video tutorialu Britney Muller dzieli się trzema szybkimi przepływami pracy (które są łatwe!) przy użyciu Eksploratora Słów Kluczowych. Pierwszy z nich to badanie słów kluczowych: skąd mamy wiedzieć, jakich słów mogą szukać nasi klienci? Drugi pokazuje nam, jak możemy zaplanować treści wokół tych tematów, aby ludzie chcieli od nas więcej jako twórców lub marketerów. Na koniec optymalizacja treści i link building Szukasz stron internetowych, które mogą pomóc poprawić swoje umiejętności Raspberry Pi? Masz szczęście, ponieważ istnieją dwie strony poświęcone nauczaniu ludzi, jak korzystać z tego małego komputera! Jedna strona jest raspberrypi.org i druga jest canakit.com Jeśli chcesz coś bardziej dostosowane do tego, co robi najlepiej, idź z witryny, jak raspi-tv, który uczy studentów, jak mogą one zrobić własne projekty elektroniki przy użyciu tego zawsze poręczne urządzenie!

Nie brzmi to wcale zbyt trudno, prawda?!

Pi My Life Up jest całkiem dobry, ale jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć przed popełnieniem. Na początek, Domain Authority witryny może pokazać, jak dobrze znany jest i jego wiarygodność w wyszukiwarkach takich jak Google. Tutaj w Pi My Life Up mamy rangi dla ponad 10k słów kluczowych, podczas gdy CanaKit (nasza konkurencja) rangi dla około 3k – 6K słów średnio. Jednak patrząc dokładnie na nakładanie się słów kluczowych można zauważyć, że obie strony konkurują w tylko około 250 nakładania się między nimi. Te nakładające się terminy dają możliwość poszerzenia grona odbiorców poprzez kierowanie rekomendacji od konkurenta! Możesz wyeksportować wszystkie te dane konkurencji, więc skorzystaj z tego darmowego przykładu już dziś! Lub można filtrować według wielkości wyszukiwania lub trudności rankingu. Co proponuję zrobić, to przejść przez niektóre z nich ręcznie i wybierając słowa kluczowe, które mogą być możliwości dla Twojej witryny. Stąd, co można zrobić, to po wybraniu kilku opcji, dodać je do listy słów kluczowych, dzięki czemu można śledzić wszystkie popularne słowa kluczowe tam! Spróbujmy Pi Opportunities; wystarczy kliknąć na to tam w mojej zapisanej listy (już zaludnione) Mógłbym użyć narzędzia do badania słów kluczowych, aby lepiej zrozumieć moją konkurencję. Nie tylko pomaga mi to wiedzieć, na jakie słowa kluczowe mają ranking, ale mogę również znaleźć powiązane pytania, które ludzie zadają i zobaczyć, jak dobrze obrazy na ich stronach działają w wynikach wyszukiwania (SERPs).

To, co jest wspaniałe w zapisanych listach w Campaign Monitor

W każdej chwili chcesz dodać dodatkowy adres URL do listy konkurentów stron internetowych, po prostu wprowadź je, a następnie wróć do tej strony lub naciśnij Ctrl + Enter, który automatycznie przeładuje oryginalne okno zapytania z wszelkich nowych dodatków, które mogą mieć rangę w Pi My Life Up’s top 10 bez wykrycia przez naszą stronę. To jest tylko szybkie przypomnienie, że nie mamy rankingu dla żadnego z tych słów kluczowych teraz, ale wciąż jest nadzieja! To, co jest wspaniałe w zapisanych listach w Campaign Monitor, to możliwość powrotu do nich po dwóch tygodniach i sprawdzenia, gdzie ranking zaczyna się poprawiać. Możesz chcieć wskoczyć na listę słów kluczowych ponownie – odśwież ją, wpisz nasz adres URL w pasku adresu i filtruj według “rankingu”. To pokaże nam, jak wiele stron średnio konkurują z naszym tuż pod ręką. Keyword Explorer jest narzędziem, które może być używane w celu znalezienia słów kluczowych, na które Twoi konkurenci są w rankingu, a Ty nie. Przegląd daje informacje na temat liczby słów i fraz, plus ich rankingi na pozycję. Możesz wprowadzić dowolny adres URL lub konkretną stronę do tego darmowego narzędzia, które następnie dostarczy Ci bardziej szczegółowych danych na temat tych konkurencyjnych terminów – w tym statystyki wielkości wyszukiwania! W ten sposób, jeśli jest coś nowego dzieje się z jednego terminu (spike), podczas gdy inne pozostają na równym poziomie (płaski), to może nam powiedzieć, co nasza przyszła strategia SEO powinna wyglądać jak popchnąć do przodu… Wyszukiwanie słów kluczowych może być żmudnym zadaniem, ale Moz upraszcza ten proces dzięki narzędziu Keyword Suggestions. Dzięki tej funkcji możesz filtrować sugestie słów kluczowych na podstawie tego, czy są one pytaniami czy nie-pytaniami, aby znaleźć nowe i unikalne możliwości wykorzystania swoich przepływów pracy SEO! Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa, odwiedź tutaj: https://moz.com/blog?utm_source=content&utm_medium=email&utm_campaign=Content+Marketing+Manager%27s+Blog

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top