skip to Main Content

Seo a covid 19

W następstwie COVID-19 wiele firm postanowiło skupić swoje wysiłki na marketingu online

W rezultacie widzieliśmy wzrost sprzedaży w całym 2018 i 2019 roku, ponieważ więcej osób zwraca się do zakupów z domu, zamiast odważać się na zatłoczone sklepy lub centra handlowe, które są stale zamykane przez władze. Google niedawno ogłosił swoją nową aktualizację dla algorytmu rankingu rdzenia, który wpływa na sposób, w jaki firmy plasują się, gdy są wymienione w Internecie – oznacza to, że będziesz w stanie znaleźć swoje ulubione produkty z jeszcze mniejszym wysiłkiem! Aktualizacja spowodowała wzrost liczby witryn z problemami SEO, jak również tych, które zostały dotknięte. Zmiany można zauważyć, jak niektóre witryny spadają lub pozostają na tym samym rankingu w SERPach, podczas gdy inne drastycznie wzrastają z powodu tej nowej zmiany algorytmu. Uważa się, że zwiększona waga nadana autorytetowi witryny i wiedzy fachowej zachęca do bardziej istotnych treści, a nie popularności z platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook lubi i akcji … Internet zwiększył przychody dla niektórych cegły i zaprawy sklepów, ponieważ ludzie spędzają więcej czasu przeglądając online. W tym względzie, marketing cyfrowy udowadnia swoją wartość. Kiedy pracujesz nad swoją cyfrową strategią marketingową, ważne jest, aby pamiętać, że internet ma dużą publiczność. Powinieneś upewnić się, że optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) jest skierowana zarówno do klientów, jak i potencjalnych klientów, aby mogli oni łatwo znaleźć to, czego chcą na Twojej stronie. To może być trudne dla nich do nawigacji przez strony tekstu bez chwytania żadnych informacji, jak również nawigacji linki z uszkodzonych połączeń lub przed dowiedzieć się, że nie ma więcej konkretnych tematów dostępnych, ponieważ wszystkie treści zostały usunięte ze względu na to, jak stary jest naprawdę. Jeśli brzmi to jak coś, co możesz potrzebować pomocy w naprawie, zadzwoń do nas! Uzyskanie lepszego zrozumienia tego, jak zachowują się odwiedzający Twoją witrynę, jest łatwiejsze, gdy korzystasz z darmowych narzędzi Google.

Pozwoli Ci to zrozumieć współczynniki kliknięć i odrzuceń, aby zoptymalizować wydajność firmy

Podobnie jak w przypadku doświadczeń klientów w sklepach. Co Google myśli o Twojej stronie? To zależy od Ciebie! Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z tymi pięcioma wskazówkami. Upewnij się, że nie ma żadnych barier, takich jak zagmatwana nawigacja czy natłok informacji na stronie. Te elementy mogą utrudnić ludziom szukanie tego, czego potrzebują, ponieważ ich oczy będą zbyt zajęte patrzeniem na cały ten tekst zamiast na to, gdzie chcą iść dalej, co może również prowadzić do tego, że użytkownicy nie lubią lub nie ufają Twojej treści, więc spróbuj dodać bogate media, takie jak filmy wideo, aby zaangażować widzów bardziej skutecznie niż same słowa. Bogate media, takie jak zdjęcia, filmy i infografiki, mogą pomóc uczynić Twoją witrynę bardziej rozrywkową. Jednakże, zwiększają one czas ładowania strony, więc powinieneś mieć to na uwadze, zanim użyjesz ich na swojej stronie. Aby przeciwdziałać temu problemowi, najlepiej jest zoptymalizować bogate media, upewniając się, że nie są one zbyt duże lub wysokiej jakości (ponieważ może to również spowolnić czas ładowania).

W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ outsourcing produkcji dla bogatych treści, takich jak zdjęcia, często kosztuje sporo gotówki; ale jeśli zrobione dobrze, a następnie maksymalizacja zwiększonego ruchu byłoby warto zainwestować trochę ciasta do! Jak więcej ludzi staje się świadomy pandemii, ruch online wzrosła. Z tym wzrostem ruchu Twoja strona będzie musiała być widoczna w wyszukiwarkach takich jak Google i Yahoo! Zatrudniając doświadczoną firmę projektującą strony internetowe z procesem, który zapewnia, że obejmują one wszystkie podstawy, będziesz miał mniej czasu i uwagi potrzebnej do innych rzeczy, więc może pozostać widoczny w tych trudnych czasach. W Web Design Firm zapewniamy najwyższej klasy usługi SEO (search engine optimization) w przystępnych cenach, co oznacza wysokiej jakości projekty – bez rozbijania banku! Facebook i Instagram platformy stają się coraz bardziej popularne dla przedsiębiorstw z powodu ich względnej przystępności. Ostatnie zmiany z Google pozwoliły małych i średnich przedsiębiorstw, aby otrzymać kredyt na reklamę na platformie, która jest postrzegana jako dobrodziejstwo w tym czasie, gdy wiele osób walczy z jak najlepiej reklamować online ze względu na ostatnie problemy wynikające wokół sieci mediów społecznościowych, takich jak Facebook.

Reklamy nadal działają i algorytm Google to wspiera

Kiedy użytkownik szuka produktu, górne wyniki będą najprawdopodobniej reklamy zamiast organicznych list, dlatego witryna musi mieć ekspertyzy-autorytet-zaufanie (EAT). Mając to na uwadze, ma to sens, gdy Google wydaje aktualizacje, takie jak ich aktualizacja EAT, ponieważ starają się zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia. Oznacza to, że w zależności od tego, jak pomocne i wiarygodne Google widzi swoją stronę internetową, będzie rangi wyżej lub niżej w wyszukiwaniach, co oznacza, nawet jeśli istnieje wiele innych sposobów niż tylko reklamy teraz, jeśli zrobione prawidłowo, płatne kampanie reklamowe mogą przynieść dobry ROI! Budowanie linków może być nowym i zniechęcającym zadaniem, ale jest to jedna z najważniejszych rzeczy dla kampanii SEO. Sposób, w jaki działa link building polega na budowaniu wiarygodności poprzez backlinki prowadzące do twojej strony. Buduje to zaufanie w Google poprzez pokazanie im, że inne strony odnoszą się do twojej strony często za pomocą linków na ich stronach. Linkdoctor przeprowadził badanie wśród ponad pięciuset respondentów, którzy powiedzieli, że znaleźli linkowanie korzystne podczas tworzenia ich strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek ponad dwa tysiące osiemnaście lat temu; informacja ta powinna zachęcić każdego, kto próbuje lub rozważa użycie tej metody jako części ich strategii! Linkbuilding może wydawać się czymś zarezerwowanym tylko dla stron już dobrze znanych, jednak istnieje wiele sposobów, dzięki którym nawet początkujący mogą korzystać z jego zalet bez większego wysiłku – szczególnie To tylko pokazuje, jak często ludzie polegali na i korzystali z tej praktyki. Jest to kluczowe dla tych, którzy patrzą na rozpoczęcie własnej witryny lub bloga, aby być konsekwentny z publikacją treści w celu utrzymania czytelników zainteresowanych i wracających po więcej. Jeśli możesz utrzymać zdrową liczbę postów na tydzień, to nie tylko Twoja strona będzie rosnąć, ale również stanie się łatwiejsze, gdy jest czas promocji, jak zawsze będzie coś nowego dostępne! Tworzenie odpowiednich postów (z odpowiednimi słowami kluczowymi) pomaga Twojej witrynie pozostać widoczną dla wszystkich rodzajów zapytań.

Dzięki temu darmowemu narzędziu, możesz dowiedzieć się, czy dane słowo kluczowe ma zdrowy wolumen wyszukiwania, zanim zaczniesz tworzyć dla niego treści

Warto o tym wiedzieć, ponieważ jeśli nie ma dużego zainteresowania tym, czego ludzie szukają, to nie będą w stanie znaleźć Twojej strony, gdy szukają jej w sieci! To działa dobrze, jeśli można tworzyć wysokiej jakości, treści edukacyjnych i uniknąć tych wysoce promocyjnych postów; podczas gdy te mogą początkowo przyciągnąć niektórych widzów, którzy kliknęli przez bez czytania dokładnie raz dostali znudzony przez nich z jak powtarzalne lub nudne były w czasie… Chcemy, aby nasi czytelnicy wracają ponownie i ponownie, a nie tylko kliknięcie po kilku sekundach, jak “jeden Marketing cyfrowy i SEO to dwa z najważniejszych narzędzi, podczas gdy pandemia rozprzestrzenia się na całym świecie. Marketerzy cyfrowi nauczyli się dostosowywać do naszej nowej sytuacji, skupiając się na kampaniach, które dotrą do klientów na każdym poziomie – od urządzeń mobilnych po komputery stacjonarne – w sposób, w jaki nie mogliby tego zrobić bez mediów cyfrowych. Na szczęście dla nas wszystkich, te strategie nie są tanie; istnieje wiele niedrogich opcji, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, które wymagają mniej czasu niż inne metody, ale nadal dają świetne rezultaty! Wszystko, czego potrzeba, to bycie na bieżąco z aktualizacjami Google, jak również sprawami związanymi z nowościami, takimi jak reakcje ludzi w tym pandemicznym okresie “Istnieje wiele mitów i błędnych przekonań na temat SEO. Podczas gdy wielu z nas myśli, że je rozumie, zawsze jest więcej do nauczenia się.” Dan ma praktyczne doświadczenie w marketingu cyfrowym od 2007 roku. Dzięki swoim umiejętnościom trenerskim przez lata budował zespoły, które wspierały innowacje i rozwiązywały problemy w czasie rzeczywistym zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji, takich jak Facebook. Oprócz tego, że sam jest przedsiębiorcą, lubi fotografię i podróże, ale wie, jak ważne jest nie tylko to, co się robi, ale także to, kiedy się to robi: “Najprostszym sposobem na pokonanie komercyjnego konkurenta może być zrobienie czegoś, na co on jeszcze nie wpadł”.

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top