skip to Main Content

5 sposobów na sprawienie aby strona była czytelna

Sposoby na lepszą czytelność strony

Projekt strony internetowej jest krytyczny w dzisiejszym biznesie. Chcesz, aby użytkownicy lubią swoją stronę, pobyt tam na najdłuższy możliwy czas i zrobić wszystko, co chcesz, aby zrobić – czytać, udostępniać, kupować.. Istnieje wiele różnych stron internetowych i firm projektowych wykorzystywanych do projektowania stron internetowych w tych dniach z tak wielu opcji dostępnych na jak to powinno wyglądać (np. umieszczenie obrazu) lub pracy funkcjonalnie (np. użyteczność). Wygląd strony, jak również jej funkcjonalność wpłynie na to, czy ludzie trzymać się wystarczająco długo na to, co trzeba im zbyt – co może być cokolwiek z czytania artykułu aż do kupowania czegoś ze sklepu internetowego! Ważne jest, aby mieć kreatywną i angażującą stronę internetową dla jak najlepszego doświadczenia użytkownika. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się projektowaniem stron internetowych, czy nie, warto wiedzieć, jak one działają z perspektywy użytkownika! Być może myślisz o tym abstrakcyjnie, ale odwiedzający Twoją stronę myślą o swojej przeglądarce internetowej jak o oknie do innego świata.

Tutaj poznamy kilka popularnych zasad projektowania, które mogą zrobić różnicę w tworzeniu świetnie wyglądających stron

Jak technologia postępuje i oprogramowanie rozwija nowe trendy muszą być nauczane z różnych wymagań adaptacji dokonanych pokój jest w stanie zrobić wiele błędów… Z doświadczenia poprzez próby błędów cenne spostrzeżenia podane na jak stworzyć wysokiej jakości witryny o ponadprzeciętnym wyglądzie czuć … Top 5 Web Design Principles pomóc stworzyć najlepsze strony internetowe Era nawigacji desktopowej dobiega końca i wszystko staje się bardziej zorientowane na urządzenia mobilne. Takie podejście ma swoją dwuwyrazową nazwę: responsive design, co oznacza projektowanie dla różnych rozmiarów ekranu, z myślą o różnych urządzeniach. Google preferuje tego typu strony, ponieważ jego algorytm faworyzuje te typy; jeśli Twoja strona nie jest zaprojektowana w sposób responsywny, może nie zostać znaleziona przez wyszukiwarki w ogóle – bez żadnej widoczności lub szansy na bycie odkrytym w sieci! Projektowanie responsywne to przyszłość tworzenia stron internetowych. Strony zbudowane w oparciu o responsywny design wyglądają dobrze na każdym ekranie, a ich funkcje działają zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą nawiązać kontakt ze swoimi odbiorcami w jak największej liczbie miejsc.

Jeśli więc wybierasz projektanta stron internetowych lub decydujesz, jakiego frameworka użyć przy projektowaniu własnej witryny, upewnij się, że ma on doświadczenie w pracy nad stronami wykorzystującymi ten typ układu. Wideo odgrywa ważną rolę w wydajności też; ludzie kochają oglądać filmy – więc niech żyje wideo! Ale należy również pamiętać, że wysokiej rozdzielczości obrazy mogą spowolnić prędkość drastycznie – zwłaszcza jeśli jest ich dużo na jednej stronie – więc nieść te rozważania do rozważenia, patrząc na potencjalnych układów dla Twojej firmy ‘site.

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top