skip to Main Content

Lokalny biznes – pomożemy

Jak prowadzić lokalny biznes

Kiedy byłem chłopcem i zobaczyłbym przerażające rzeczy w wiadomościach, moja mama zwykła mówić do mnie: “Szukajcie pomocników. Zawsze znajdziesz ludzi, którzy pomagają” Do dziś, zwłaszcza w czasach katastrofy, to pocieszające pamiętając te słowa od mojej mamy, a następnie zdając sobie sprawę, że nadal istnieje tak wiele ludzi o dobrym sercu tam – takich jak nasz sąsiad grocer! Nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście, że znalazłam tę małą firmę w moim mieście. Kiedy czasy są ciężkie, znalezienie pomocników przychodzi z taką ulgą. Nawet najmniejsze czyny, które lokalny biznes robi, aby wspierać zdrowie fizyczne i psychiczne, są dla mnie wystarczające! W tych niepewnych czasach możemy pamiętać, że Mister Rogers wierzył w moc małego czynu, który może wywrzeć wpływ. Adaptacje, które obserwuję w lokalnych firmach i organizacjach podczas COVID-19, powinny zainspirować nas wszystkich dzięki ich zaangażowaniu w podtrzymywanie społeczności w całej Ameryce w tym kluczowym dla zdrowia publicznego czasie. Prawie każda marka, duża czy mała, ma szansę stworzyć dobre sąsiedzkie praktyki biznesowe, gdy są one najbardziej potrzebne, więc marki naszego kraju, na których nam zależy, mogą pozostać pomocne i produktywne w oczekiwaniu na COVID-19.(Credit: National Public Radio)

W ostatnich tygodniach, gdy w całym kraju trwa panika związana z C0V29, wiele firm podjęło znaczne wysiłki, aby zapewnić środki potrzebne osobom dotkniętym epidemią

Od zapewnienia środków bezpieczeństwa żywnościowego, takich jak zapasy awaryjne i wsparcie Członkowie zespołu Moz obserwują trend polegający na tym, że różne branże w różny sposób reagują na obecny klimat. Na przykład, restauracja Canlis z Seattle przeszła z fine diningu na oferowanie bajgli drive-thru i opcji dostawy posiłków dla całej rodziny, aby lepiej zaspokoić potrzeby klientów w tym czasie, kiedy biznes nie jest zwyczajny. Zainspirowany własną historią sukcesu łańcucha dostaw, California Pizza Kitchen podjęła teraz skok i dostarcza zestawy posiłków dla osób z napiętym harmonogramem. Oferując cztery różne opcje, które wahają się w cenie od 14 dolarów do 39 dolarów za zestaw, te wstępnie zapakowane posiłki są doskonałą opcją dla studentów, którzy mogą nie mieć czasu na gotowanie lub ludzi szukających zdrowszych alternatyw na długie dni pracy. Ten pop-up market oferuje zszywki do spiżarni, takie jak oliwa z oliwek i miód, a także świeże produkty w zaskakująco niskich cenach, dzięki czemu można wypełnić swoją lodówkę bez rozbijania banku! Seattle to miasto, które jest znane z hojnych i kreatywnych mieszkańców.

Jedna z mieszkanek Seattle, Kay Kim, serwuje kolację dla Sand Point Public Housing Center w Magnuson Park w ramach ogólnego wysiłku Seattle Public Schools, aby nakarmić swoich uczniów poprzez Savor Seattle. Dostarczanie zmieniającego się co tydzień menu z Pike Place Market, który oferuje produkty dostępne na całym rynku, dostarczane prosto do domu lub odbierane od krawężnika, daje Ci wiele możliwości! Aby utrzymać zapasy na półkach sklepowych, producent żywności z Santa Rosa w Kalifornii, Amy’s Kitchen, przekształcił kuchnie namiotowe z dystansem społecznym, aby produkować więcej zup w puszkach. W międzyczasie społeczności wschodniego wybrzeża zaobserwowały boom na rolnictwo wspierane przez społeczność oraz lokalne farmy z powodu niedoborów świeżych produktów spożywczych na rynku. Wzory do naśladowania, takie jak Heron Pond Farm, przyjmują płatności SNAP i zapewniają zniżki dla kupujących SNAP. W trosce o naszych najbardziej wrażliwych członków społeczności, sklepy spożywcze duże i małe wyznaczają godziny zakupów dla seniorów, a sklepy należące do Kroger przekazały 3 miliony dolarów na pomoc w ramach programu Zero Hunger/Zero Waste.

Patrząc w przyszłość, założyciel Instagram coist Mike Krieg uruchomił SaveOurFaves

Pozwala ludziom na zakup produktów spożywczych z dobrze znanych sieci, które mogą nie być dostępne w lokalnym sklepie! Gwiazda Food Network i restaurator Guy Fieri stworzył fundusz pomocowy dla pracowników restauracji dotkniętych przez shutdown. Ten gwiazdor z Bay Area, który często przychodzi na ratunek podczas katastrof, oferując usługi kulinarne dla dotkniętych społeczności, oferuje teraz 500 dolarów w gotówce na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, ponieważ zwolnieni pracownicy restauracji zgłaszają się, szukając pomocy. Roto-Rooter został zakontraktowany do pomocy hydraulików, którzy pomagają ludziom dotkniętym chorobą. Hydraulicy poważnie traktują bezpieczeństwo i wprowadzili nowe protokoły, które wymagają noszenia sprzętu ochronnego, praktykowania technik dystansu społecznego i stosowania środków dezynfekujących podczas wizyt domowych.

Wygląda na to, że Vaughan Comfort Services to firma przywiązana do bezpieczeństwa. Poświęcili nawet czas na stworzenie filmów o powszechnych problemach hydraulicznych, a także udzielają porad na temat artykułów sanitarnych, takich jak tampony! To naprawdę miłe dla tych z nas, którzy nie wiedzą zbyt wiele o tych sprawach, kiedy potrzebujemy pomocy. Firmy sprzątające w naszej okolicy podejmują trudne decyzje od czasu uderzenia huraganu Harvey – niektóre kontynuują swoje usługi, jednocześnie wdrażając nowe praktyki, ale inne decydują, że najlepiej będzie nie tylko sprzątać biura, które są teraz puste z powodu ewakuacji lub przerw w dostawie prądu (co przynajmniej zapewnia im dochód), ale także domy, w których ludzie po prostu nie mogą jeszcze wrócić do domu, ponieważ wszystko jest zalane i niebezpieczne bez prądu… Aftermath profesjonalna usługa czyszczenia biohazard oferuje nową stronę na swojej stronie internetowej, aby opisać praktyki popytu do dezynfekcji dotkniętych właściwości.

Usługi naprawy komputerów dostosowują się tam, gdzie pozwalają na to przepisy państwowe

Mogą rozwiązywać problemy przez telefon, jeśli nie mają dostępu do połączenia internetowego. Jeden niezależny sklep stworzył tę stronę internetową z instrukcjami o tym, jak oni sanityzować urządzenia odebrane lub upuszczone i niektóre komputery zdalnie naprawione, gdy podłączony do Internetu Specjaliści od usuwania skutków oferują nową stronę wyjaśniającą, co jest zaangażowane w pracę przez takie katastrofy, jak radzenie sobie z rozpryskami krwi, a także inne potencjalne zagrożenia związane z pogrzebami. Podczas gdy wiele z tych zadań było tradycyjnie wykonywane przez pracowników domu pogrzebowego, istnieje obecnie zapotrzebowanie wśród rodzin, które chcą, aby osobiste rzeczy obsługiwane samodzielnie, co oznacza, że więcej osób będzie Branża usług krajobrazowych została nieuregulowana przez długi czas. Jednak z regulacją pochodzi z poziomu państwa i nie jest wystarczająco jasne, to powoduje chaos na rynku, jak niektórzy specjaliści są obejmujące wirtualne spotkania, aby być w stanie pracować wokół niego, podczas gdy inni uważają, że ludzie pracujący zdalnie będzie teraz inwestować więcej w ich przestrzeni zewnętrznej, ponieważ nie mogą spotkać się twarzą w twarz tak łatwo (modelowanie 3D). Przepisy dotyczące prywatności sprawiły, że medycyna w dużej mierze telemedycyna, ale nadal istnieją przypadki, które wymagają bezpośredniego kontaktu, takie jak terapia, które praktycy mogą potrzebować, jeśli są w stanie poruszać się po tych skomplikowanych zasad dobrze. Bridges Therapy & Wellness Center z Fairfax, Virginia jest tylko jednym z przykładów praktyki, która umieszcza dostępność wizyt online na swojej stronie internetowej.

Dzięki platformom takim jak PatientPop szybko zdobywają popularność w świecie medycznym

Nie jest zaskoczeniem, że terapia ruchem z łatwością przeszła do form cyfrowych – wiele aplikacji zawiera nawet filmy instruktażowe dla swoich użytkowników! Niezależnie od tego, czy szukasz instrukcji medytacji, czy masz konkretne pytania na temat swojego urazu (lub po prostu chcesz codziennej motywacji), te popularne aplikacje mogą sprawić, że wellness będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej-. 2.. Ruch, medytacja i praktyki samoopieki wszystkie dokonują wirtualnych przejść, ponieważ coraz więcej osób zwraca się do wyszukiwarek zamiast stron internetowych terapeutów, gdy potrzebują pomocy w znalezieniu ćwiczeń odpowiednich dla nich . Wygoda może być trudna do przeoczenia Instytucje religijne idą z duchem czasu i udostępniają swoje usługi w sieci, od odprawiania mszy w Watykanie po wirtualne obchodzenie Szabatu. Niektórzy rdzenni mieszkańcy zapraszają innych do modlitwy w tym trudnym czasie.

W międzyczasie studio tańca Dance Church zaprosiło tysiące ludzi do oglądania transmisji na żywo, a instruktorzy jogi oferują zarówno publiczne, jak i prywatne sesje online Reakcja branży finansowej na skażenie bankomatów jest zróżnicowana i kreatywna. Banki zrzekają się opłat, zapewniają pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub zachęcają do korzystania z dostarczonych przez bank środków odkażających podczas transakcji z użyciem skażonych maszyn. Doradcy finansowi zalecają zabranie ze sobą rękawiczek i rysika do korzystania z bankomatów w związku z obawami o narażenie na kontakt z klawiaturą.

Technologia zmienia sposób, w jaki dokonuje się transakcji na rynku nieruchomości

Pośrednicy mogą teraz spotkać się wirtualnie z klientami, a dzięki Kleard lub Immoviewer kupujący mają dobry pomysł, co właściwości wyglądają jak zanim je kupić! W rzeczywistości, wiele zamknięć domu odbywają się online teraz. Jednak ważne jest, aby być na bieżąco z przepisami w swoim stanie na pokazanie domów, jak również; różnią się one w zależności od lokalizacji, więc upewnij się, że wiesz, gdzie twoje stoją w pierwszej kolejności. National Association of Bar Executives ma zasoby, które pomagają prawników profesjonalistów przygotować swoje praktyki dla pandemii scenariuszy zbyt takich jak hosting dyskusje okrągłego stołu na temat różnych dostawców technologii odpowiednich dla tej branży i podkreślając wiadomości rządowych związanych specjalnie do kancelarii prawnych ..Jeśli trzymamy Osobiste profesjonalistów opieki może być zmagania najbardziej, z fryzjerów i manicurzystów nie ma sposobu, aby replikować swoją pracę przez Internet. Salon w Tennessee zorganizował zbiórkę pieniędzy oferując bezprecedensową nagrodę w postaci pełnego roku usług dla klientów podczas jego zamknięcia, podczas gdy profesjonaliści mogą udać się na YouTube jak Ruchi Sawhney z r’s Just Hair Salon zrobił do demo do-it-yourself porady kosmetyczne na jej kanał “Ruchis”

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top