skip to Main Content

Jak odświeżyć swój content

Odświeżanie własnego kontentu

Tak bardzo jak wszyscy kochamy pisać, może być trudno wymyślać świeże pomysły. Nawet jeśli jesteś najlepszym pisarzem na świecie, to i tak jest to jedno z najtrudniejszych zadań dla każdej strategii SEO… Powód? Tak naprawdę nie chodzi tu o wymyślanie nowych treści; chodzi raczej o znalezienie rzeczy, które są na tyle istotne i interesujące, że czytelnicy pozostają na Twojej stronie dłużej – co sprawia, że klikają stamtąd … Jeśli pracuję w swojej dziedzinie wystarczająco długo, to z pewnością każdy możliwy temat musiał już zostać wyczerpany, prawda? Cóż, właściwie nie. Ale czasami nawet odrobina inspiracji sprawi, że znów zacznę działać. Tutaj w Hubspot, chcemy się upewnić, że masz wszystkie narzędzia i zasoby dostępne dla swoich treści w 2021 roku.

Możesz to zrobić samodzielnie

Bez względu na to, z jaką branżą lub sektorem pracujesz. Wierzcie lub nie, ale tworzenie rocznego przewodnika jest zarówno skutecznym sposobem na wymyślanie nowych słów kluczowych, jak i dobrą taktyką SEO! Po pewnym czasie może być trudno myśleć o obiecujących hasłach, ale tworząc taki przewodnik co roku – zawsze będziesz miał coś świeżego w Google. Ponadto ludzie lubią widzieć, co jest trendy w miarę upływu lat kalendarzowych, więc dlaczego nie dać im kilka pomysłów? Widzisz, jakie to proste, kiedy ktoś mówi nam, w jakim kierunku potrzebuje pomocy? W HubSpot robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jeśli W tym artykule, pójdziemy nad tym, jak można podjąć ścieżkę najmniejszego oporu i nadal zdobyć trochę ruchu. Łatwo jest firmom unikać wymyślania pomysłów, w których nie są zakochane, ponieważ pisanie jest często trudną pracą; kto chce pisać o czymś, jeśli nie jest to dla niego interesujące?

Jednak poświęcenie czasu na głębokie przemyślenia opłaca się

To, czego chcą Twoi czytelnicy może być inne niż to, co interesuje Ciebie! Warto spróbować wejść w ich głowy i dowiedzieć się, czego dokładnie potrzebują, w przeciwieństwie do myślenia tylko o sobie lub innych ludziach w firmie. Wraz ze wzrostem popularności wyszukiwania głosowego, coraz ważniejsze staje się przewidywanie pytań. Udzielanie odpowiedzi na te pytania może zapewnić jeszcze większą satysfakcję klientów niż kiedykolwiek wcześniej! Odpowiadający: Wraz z wyszukiwaniem głosowym Google zapewniającym odpowiedzi w 25 sekund lub mniej na urządzeniach mobilnych, istnieje zapotrzebowanie na szybkie odpowiedzi poparte wysokiej jakości treściami od marek, które chcą być słyszane…. Internet stanowi otwarte forum, na którym każdy, kto ma dostęp, może szybko podzielić się swoimi przemyśleniami – przygotuj więc również swoje!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top