skip to Main Content

Jak budować treści ?

Budowanie treści

Hej, ludzie! Russ Jones powraca na Whiteboard Friday, aby pomóc Wam w zdobyciu świetnych treści dla Waszych projektów SEO. Masz projekt wymagający dobrego pisania? Nie martw się – wszyscy już to przerabialiśmy i jeśli nie masz pod ręką eksperta, nie oznacza to, że uzyskanie dobrej jakości treści będzie już poza zasięgiem. Oto narzędzia i procesy, w które tym razem nas uzbroi: rozwijanie się od podpowiedzi do akapitu; bycie świadomym, kiedy nasz umysł potrzebuje odświeżenia (czyli robienie przerw); wybieranie odpowiednich źródeł i tematów do tego, co jest potrzebne; to, że nie każdy może pisać dobrze zrobione teksty, więc po co w ogóle próbować robić to samemu! Zaleca on również posiadanie planu gotowego wcześniej, ponieważ te niemiłe terminy Jeśli myślałeś, że twoje obowiązki SEO są dziwne, spróbuj rozszerzenia treści. To sytuacja, w której ktoś prosi nas o napisanie o czymś, w czym nie mamy doświadczenia, ale co potrzebuje trochę więcej mięsa na swoich kościach, aby Google mogło poprawnie zaindeksować stronę i pokazać naszemu klientowi lepszą widoczność dla jego słowa kluczowego (słów kluczowych). W dzisiejszym wpisie chcę opowiedzieć o tym, jak search engine optimizers są często proszeni przez klientów lub szefów z kiepskim osądem (hej tam), aby rozwinąć tematy, o których nic nie wiedzą – tylko ledwo wystarczającą ilość informacji potrzebnych dla botów google od skrobania ich strony. Możesz myśleć “jeśli ci ludzie wiedzieli, czego chcą, dlaczego nie zatrudnić eksperta? Co to może ewentualnie prowadzić ich w kierunku? Cóż, mój przyjacielu, Nie zawsze mamy doświadczenie w tworzeniu treści w konkretnej branży, ale możemy wziąć Twoje pomysły i stworzyć coś, co będzie dobrze pozycjonowane w Google. Jako firma SEO możesz myśleć, że nasz zespół nie wie nic o tym, czym się zajmujesz – ale to nie może być dalsze od prawdy! Rozumiemy wszystkie te małe niuanse przy tworzeniu dobrej jakości artykułów, które są zoptymalizowane właśnie pod kątem wyszukiwarek takich jak Google. Oznacza to, że jeśli zbliża się jakiś termin lub potrzebujesz porady, jesteśmy tutaj jako eksperci, którzy nie chcą niczego więcej niż tylko tego, aby Twoja firma uzyskała jak najlepszą pozycję w sieci!

Dzisiaj zamierzam opowiedzieć o kilku sztuczkach, których możesz użyć, aby przejść od pomysłu lub podpowiedzi do treści

Nie jest to sposób preferowany przez wszystkich i jeśli to możliwe, najlepiej, aby ktoś, kto wie, co robi, napisał Twoją historię, ale wiemy, że nie zawsze jest to prawdą. Więc oto jak to działa: Zaczynasz od krótkiego akapitu lub dwóch opowiadających o tym, gdzie życie doprowadziło cię do tej pory (i upewnij się, że jest konflikt), następnie dodajesz co najmniej jedną scenę zawierającą dialog między postaciami, która ujawnia ich psychologię i w końcu kończysz na czymś potężnym… Niefortunną prawdą jest, że wielu właścicieli małych firm nie ma czasu na pisanie długich artykułów na temat swoich usług i oferty. Są zbyt zajęci prowadzeniem udanej firmy, ale jeśli mogą znaleźć czas, to powinno być warte Twojego czasu, aby wziąć na siebie tę odpowiedzialność, ponieważ dostaniesz kilka dobrych treści z niego! Technika rozszerzania treści jest metodą pisania angażujących, dokładnych wpisów na blogu, zaczynając od jednej małej podpowiedzi i rozszerzając ją. Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest w krokach, przez które pisarz oddycha do ich początkowego pomysłu jak dmuchanie balonu za każdym razem, gdy rozwijają się na nim. To pozwala im na łatwy do opanowania postęp, gdy piszą o tematach lub podpowiedzi, które są interesujące dla klientów, którzy czytają te blogi…. W tym przykładzie postanowiłem opowiedzieć o bezpieczeństwie na rowerze z głowy. Wiele osób wie, że kaski są ważne, podobnie jak sygnalizacja, ale jest tego o wiele więcej! Istnieje kilka problemów związanych z używaniem kasków – często czujesz się w nich niewygodnie, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do ich noszenia; mogą one sprawić, że twoje włosy będą wyglądać dziwnie lub będą się zlepiać w pewnych miejscach; a czasami, nawet jeśli są noszone prawidłowo przez doświadczonego rowerzystę na płaskim terenie z niską prędkością, nadal spadają bez ostrzeżenia. Jeśli chcesz uchronić się przed kontuzją na rowerze, najlepszym sposobem nie jest szukanie pytań, które zadają ludzie na ten temat. Niektóre z nich można łatwiej znaleźć, wpisując w Google hasło “bezpieczeństwo roweru” i przeglądając strony PAAs, czyli People Also Ask. Często zawierają one kilka często zadawanych pytań z wyróżnionym tekstem pod nimi, na wypadek, gdyby nie odpowiadały na jedno pytanie wystarczająco dobrze w pojedynkę.

Innym świetnym sposobem na uporządkowanie treści jest skorzystanie z narzędzia jak      Moz Keyword Explorer

Gdzie można wpisać “bezpieczeństwo roweru”, a następnie wybrać z jednej lub wszystkich rozwijanych list. Gdy to zrobisz, pojawią się pytania dotyczące bezpieczeństwa rowerów, które będą wyszukiwane przez ludzi. Na przykład: to, co to robi, zaczyna nas wprowadzać w pozycję, w której teraz tworzymy pewnego rodzaju zarys tego, ile treści będziemy potrzebować, a także tworzymy je już teraz. To jest tak proste. Google ma odpowiedź na każde pytanie, a za naciśnięciem jednego przycisku będziesz wiedział dokładnie, ile czasu marnujesz na to, co powinno być wartościową treścią dla Twoich notatek administracyjnych. Zalecałbym, żebyś poświęcił czas na skopiowanie swojej odpowiedzi na to PAA, a następnie podał cytat. Dokładnie w ten sposób studenci piszą prace o bezpieczeństwie rowerów: idą do biblioteki, sprawdzają książki na temat badań nad bezpieczeństwem itp. i wyciągają różne kartki z notatkami! Istnieje wiele stron, które dana osoba może uznać za przydatne, ale każda z nich ma swoją własną, unikalną zawartość. Autor zapisałby nazwę strony i paragraf, a następnie dodałby cytaty, aby pokazać, gdzie je znalazł. To jest tak, jak można przejść przez każdą stronę w Internecie, zanotować wszystkie ich teksty, uzyskać cytaty z artykułów lub postów z kluczowych punktów, więc podczas pisania artykułu masz jakieś pomysły na to, co eksperci myślą o niektórych tematach…

To nie jest kopiowanie, ponieważ upewniamy się, że wszystko jest cytowane, jak również dajemy kredyt przez cytowanie ich bezpośrednio Featured snippet jest tylko najbardziej konkretną odpowiedzią na pytanie, ale nie jedną z wielu. Jeśli szukasz dokładnej listy lub odpowiedzi, czytaj dalej! Jakie są więc rzeczy, które możemy zrobić, aby rozwinąć to jeszcze bardziej? To jest miejsce, gdzie naprawdę lubię korzystać z technologii NLP – technologii programowania języka naturalnego, które pozwalają nam być w stanie połączyć treści w sposób, który dodaje wartość zarówno dla mnie jako pisarza i czytelnika. Moją ulubioną stroną jest obecnie dandelion, ponieważ pozwala ludziom, którzy być może nigdy wcześniej nie czytali o AI, zrozumieć, jak sztuczna inteligencja już weszła do naszego życia dzięki usługom takim jak Google Translate, który wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego (2). Dlaczego bezpieczeństwo na rowerze jest ważne? To prowokujące do myślenia pytanie ma wiele odpowiedzi, z których najbardziej oczywistą jest ta, że rowerzyści noszący kaski są o 50% mniej narażeni na uraz mózgu w wyniku wypadku lub czegoś podobnego. Ale jest tego więcej!

Dzięki naszej usłudze API możesz wyodrębnić i wyjaśnić podmioty

Co sprawi, że Twoje treści będą bogatsze dla czytelników. Większość dzisiejszych firm rozumie znaczenie zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze, ponieważ może to uchronić ich przed milionowymi wydatkami medycznymi w czasie, gdyby doznali obrażeń bez noszenia kasku; ale co z tymi czasami, kiedy po prostu “wypadek” zdarza się nawet przy zachowaniu środków ostrożności, takich jak noszenie kasku? To nadal nie oznacza ochrony przed każdym przypadkiem, w którym ktoś może zostać ranny z winy innej osoby Uraz mózgu jest najbardziej niszczycielskim rodzajem urazu głowy i może powodować objawy przez całe życie. Ekstrakcja encji, najnowocześniejszy proces oprogramowania, zidentyfikuje “traumatyczne urazy mózgu”, dając Ci dogłębny opis, jak to się dzieje. W przypadku, gdy nie jesteś chirurgiem mózgu, nie obawiaj się. Traumatyczne uszkodzenie mózgu (TBI) jest problemem dla ludzi ze wszystkich środowisk i środowisk, a jednak wielu nie wie, co się z nim wiąże. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby rozłożyć na czynniki pierwsze ten skomplikowany stan: Uwielbiam używać Google Trends do badania nowych tematów. Na przykład, ostatnio szukałem “produktów bezpieczeństwa rowerowego” i odkryłem, że ludzie najczęściej szukają świateł rowerowych! W zasadzie jestem prawie pewien, że czerwony miał związek z kamerami rowerowymi, ponieważ stawały się one coraz tańsze i łatwiej dostępne dla rowerzystów. Z czasem stały się bardziej popularne. Cóż, to są nowatorskie badania! Kiedy piszesz artykuł o bezpieczeństwie na rowerze, możesz zawrzeć w nim znacznie więcej niż tylko to, co powiedzieli inni – wliczając w to statystyki dotyczące wykorzystania rowerów do celów monitoringu, a także omówienie ich rosnącej popularności wśród rowerzystów, która prawdopodobnie wynika częściowo z rosnących cen sprzętu fotograficznego, ale także z poprawy jego dostępności dzięki nowym technologiom, takim jak smartfony czy tablety; nie tylko taki materiał filmowy z Twojej przejażdżki stanowi cenny dowód w przypadku, gdyby coś się stało (powiedzmy, gdyby doszło do jakiegoś incydentu z udziałem samochodu)

Teraz, kiedy masz już kilka wykresów, które pomogą ci ułożyć treść, musimy zebrać to wszystko razem

Zaczęliśmy od podpowiedzi, a następnie przeszliśmy do pewnych tematów lub pytań, na które odpowiedzieliśmy w naszych esejach. Następnie rozszerzyliśmy te odpowiedzi, dodając wyjaśnienie pewnych terminów niezrozumiałych dla wielu ludzi, jak również nowe badania dla tych, którzy są ciekawi! Więc co dalej? Następnym krokiem jest ponowne napisanie eseju, tak aby mógł on być ponownie aktualny – ta część procesu jest kluczowa przy pisaniu eseju akademickiego, ponieważ jeśli nie napiszesz ponownie po zakończeniu każdej sekcji, czytelnicy szybko się znudzą! Więc teraz, kiedy widzę jak świetnie moja praca wygląda również graficznie dzięki wykresom i takim źródłom jak artykuły powieści itp Pisanie na temat, który nie jest znany jest trudne. Na przykład, jeśli piszę o golfie i nie wiem, co to znaczy uderzyć piłkę w prawo lub w lewo, to są szanse, że mój tekst będzie niepoprawny w opisie tego typu ruchu. Jeśli użyjemy narzędzi takich jak nTopic – który pomaga pisarzom pisać lepiej poprzez dawanie im informacji zwrotnej na temat ich pracy – być może łatwiej zrozumiem, jak sformułować tego typu działania podczas dyskusji o golfie. Z Google Keyword Tool, można znaleźć wszystkie istotne słowa kluczowe, które pomogą w treści. Zapewnia również synonimy do zbadania, jak również. Kolejną rzeczą, którą chciałbym powiedzieć, jest to, że naprawdę powinieneś cofnąć się i spojrzeć na jakość swojego pisania. Przez cały ten czas skupialiśmy się na tym, aby treść była dogłębna i dokładna; obejmowała wszystkie obszary przy użyciu poprawnego języka. Ale czy poświęciliśmy wystarczająco dużo czasu na dyskusję o tym, jak dobrze to zostało napisane? Istnieje aplikacja o nazwie Hemingway, która za darmo pomaga nam ocenić naszą pracę. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, sprawdź ją teraz!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top