skip to Main Content

W czym przydaje się znajomość seo

Jak SEO pozwala nam się rozwijać ?

Jako SEO, mamy zaskakująco duży wpływ na to, w jaki sposób świat otrzymuje informacje. W czasach takich jak te, kiedy firmy i osoby prywatne próbują dowiedzieć się, co dzieje się w otaczającym ich świecie-nawet ci, którzy nie mają pojęcia, że robią to dla siebie lub swojej społeczności za każdym razem, kiedy czytają artykuł online-jednym ze sposobów, w jaki możesz pomóc, jest wykorzystanie swoich umiejętności jako SEO w pracy. W dzisiejszym Whiteboard Friday Russ Jones przedstawia pięć sposobów, dzięki którym możesz coś zmienić w tym chaosie, po prostu dobrze wykonując swoją codzienną pracę: Jestem Russ Jones, Adjunct Search Scientist w Moz i Principal Search Scientist w System1. Dziś jest mój pierwszy dzień, w którym prowadzę Whiteboard Friday z mojego domu w Cary, w Północnej Karolinie. Wielu z Was siedzi teraz w domu i zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się na świecie ale nie martwcie się! To nie znaczy, że nie może to wrócić do normalności wystarczająco szybko. Ja sam odczuwam pewien niepokój w związku z wydarzeniami, które mają miejsce za oceanem, więc dziś wieczorem, zanim zaczniemy naszą rozmowę, myślę, że będzie mi miło wypić szkocką (lub trzy). Widzicie, ta publiczność musi się zrelaksować, ponieważ sprawy są trudne i ciężkie-nie zapominajmy, że czasami stare dobre techniki relaksacyjne, takie jak rozmowa Jedną z rzeczy, która mnie ostatnio nurtuje, jest to, jakie mam znaczenie. Czy ludzie dostrzegają moją wartość? Czy jestem tylko trybikiem w tej wielkiej maszynie zwanej życiem, czy też faktycznie robię coś znaczącego, co ma wpływ na społeczeństwo? Jasne, są takie dni, kiedy naprawdę czuję, że coś zmieniasz-budujesz komuś jego pierwszą stronę internetową i patrzysz, jak rozwija się z firmy rozpoczynającej działalność w przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji; pomagasz firmom działać lepiej, dając im większą widoczność, jeśli na to zasługują ale większość z tych chwil zdarza się w najlepszym wypadku raz na kilka miesięcy! Ale potem znowu może dlatego jeden dzień ma tak duże znaczenie, kiedy wszystko inne czuje się nieistotne, ponieważ te małe sukcesy zdarzają się na tak krótkie okresy.

Optymalizowanie wyszukiwarek

Mają wyjątkową pozycję, aby wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę dla dobra. Pomyśl o tym, jak wyszukiwarki mogą być bardziej pomocne w takich sytuacjach: minimalizując błędne informacje, podając wiarygodne źródła jako pierwsze (lub wyżej), przedstawiając informacje na dany temat z wielu punktów widzenia lub pod różnymi kątami, podkreślając sprawdzone organizacje… Przez wiele dziesięcioleci informacje były łatwo dostępne dla społeczeństwa poprzez media społecznościowe i wyszukiwarki. Ale w ostatnich latach, dezinformacja w sieci wydaje się na zupełnie nowym poziomie szaleństwa, z niektórymi nawet posuwającymi się do twierdzenia, że dokładne raporty są “fake news” Ta sytuacja jest niefortunna, ponieważ takie fałszywe informacje mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku czy w dobrej intencji, czy nie, nie ma już znaczenia, jeśli faktycznie powodujesz szkody, stosując się do nieprawidłowych porad z wyszukiwarek internetowych, zamiast szukać pomocy medycznej po narażeniu na koronawirusa. Profesjonalistom zajmującym się optymalizacją wyszukiwarek (SEO) nie brakuje rzeczy, do których mogliby dążyć, pracując ciężko każdego dnia, ale ostatnio wzrosła presja, biorąc pod uwagę, jak powszechny jest ten problem – strony powinny być nagradzane Istnieje wiele sposobów, aby spróbować wyleczyć COVID i chociaż niektórzy ludzie przysięgają na skuteczność srebra koloidalnego lub czosnku – nie ma dowodów na to, że któryś z nich jest rzeczywiście skuteczny. W rzeczywistości, jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje o tym, jak leczyć tę chorobę srebrem koloidalnym już teraz – mógłby wpisać w Google “jak pozbyć się COVID 19 używając srebra?” i znaleźć szereg stron internetowych twierdzących, że to zadziała, podczas gdy nauka udowodniła, że jest inaczej. Nie mówię ci, że powinniśmy Google-bomb każdego, kto ma dobrą stronę internetową i dostarcza świetnych informacji. Jeśli blogujesz o COVID-19, upewnij się, że myślisz o tym, kim są twoi klienci docelowi. Jeśli mają starszego rodzica lub dziecko na leku i potrzebują więcej informacji, na przykład co ich lekarz przepisuje im jako opcje leczenia, kiedy przychodzi czas, że nie ma innego wyjścia – chcesz być w stanie pomóc w tych przypadkach, co oznacza link off do stron takich jak CDC.

Gdzie ludzie mogą uzyskać aktualne informacje na temat różnych dostępnych zabiegów?

Jeśli jesteś właścicielem firmy w tym obszarze, testowanie COVID może być ważne dla twojej linii końcowej – i tak samo jest z innymi stronami. Z tego powodu, nie zamierzam dać ci linki teraz, ponieważ nie ma sposobu, aby wiedzieć, które z nich będą działać najlepiej dla tego, co chcemy.. Teraz mam jedną rekomendację witryny, jest ściśle powiązany z Google Analytics, jak również: Facebook Pages Manager. Jeśli zarządzanie mediami społecznymi jest częścią Twojej codziennej rutyny, jak to jest moje, a następnie to narzędzie może pomóc umieścić wszystko razem ładnie! Co to oznacza dla pozostałych 60% stanowisk pracy? Według najnowszych badań tylko 40% stanowisk może być wykonywanych zdalnie. Nie oznacza to jednak, że wszyscy będą musieli zmienić miejsce zamieszkania lub pracować w domu; niektórzy mogą w ogóle nie potrzebować zmian w swoim harmonogramie, jeśli jest to możliwe i efektywne w środowisku biurowym. Content marketing jest na fali wznoszącej, ale z całą tą konkurencją trudno jest sprawić, by Twoje treści się wyróżniały.

Mamy jednak tajną broń: ekspertów!

Oto kilka wskazówek, jak zatrudnić eksperta: Wiem, że nie jestem ekspertem, ale za każdym razem, gdy ktoś wspomina słowo “konsjerż”, mój umysł wraca do sceny z Pretty Woman, w której Julia Roberts przechadza się po hotelowym lobby i przypadkiem natrafia na Richarda Gere’a. To wszystko, czego mi trzeba; konsjerże nigdy nie byli bardziej intrygujący! Ale jeśli szukasz prawdziwego, przyjaznego dla biznesu wyjaśnienia, czym się zajmuje, spójrz na ten artykuł z Forbes: http://www.forbes.com/sites/alexaobrien2.. W skrócie? Konsjerże posiadają wiedzę na temat Twojego miasta (lub kraju), jak również informacje o takich rzeczach jak atrakcje turystyczne – mogą dostarczyć Ci wiedzy bez konieczności odwiedzania go! Lokalne firmy, które potrzebują impulsu, mogą zwrócić się o pomoc do usług concierge. Lokalni SEO pracują z tymi firmami, więc mają osobiste doświadczenie i wiedzę na temat tego, co dzieje się w firmie, ale czasami to nie wystarczy. Jeśli jesteś również SEO lub po prostu ktoś, kto chce szerzyć trochę pozytywnych wibracji na świecie, to ta usługa jest idealna! Na przykład: Rozmawiałem ostatnio z jednym właścicielem lokalnego biznesu i wspomniał, jak jego restauracja ucierpiała z powodu niedawnego wandalizmu. Ludzie pracujący w tej jadłodajni były uczucie naprawdę w dół, ponieważ bez względu na to, jak bardzo starali się coś zawsze wydawało się zepsute przez czas rano, kiedy ich personel pojawił się ponownie; nie było żadnej drogi naprzód, jak wcześniej, ponieważ postęp będzie cofnięty prawie natychmiast po Jest kreatywną, utalentowaną osobą, która może pracować zdalnie. On ma umiejętności, aby wziąć swoją firmę od dobrego do wielkiego! Może jest tam ktoś inny z podobnymi talentami i mógłby pomóc Ci rozpocząć wzrost w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy?

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top