skip to Main Content

8 metod jak zostać mistrzem lokalnego seo

8 metod, które pomogą w lokalnym SEO

Czy kiedykolwiek miałeś przywilej bycia obecnym przy pierwszym radosnym spotkaniu dziecka z domowym zwierzakiem? Być może zauważyłeś ich głębokie zdumienie i podekscytowanie. Tak właśnie wyglądaliśmy kiedyś my wszyscy, ciesząc się i podskakując, gdy spotkaliśmy naszego pierwszego psa lub kota. Więc nie trać tej radości – bądź jak te kanadyjskie kobiety obserwujące wieloryby ze swojego ogrodu, gdzie wciąż mogą cieszyć się tym szczęściem razem, starzejąc się W wielu kulturach zwierzęta są źródłem świętej mocy. Jest to widoczne we wszystkich częściach świata, gdzie dzikie zwierzęta odgrywają ważną rolę w równoważeniu ekosystemów z ich naturalnymi zasobami i dostarczaniu pożywienia dla całych społeczności. Amerykanie zawsze byli przyjaźnie nastawieni do posiadania zwierząt domowych, ale obecnie stało się to czymś więcej niż tylko towarzystwem dla zwierząt; zwierzęta domowe stanowią 67% naszej bazy konsumenckiej, co świadczy o tym, jak bardzo zależy im na tym, co te stworzenia znaczą dla nas indywidualnie, a także na firmach, które kapitalizują się na upewnianiu się, że wiemy dokładnie, jak wspaniałe są również zwierzęta! Weź ten czas w przyszłym roku, kiedy patrzysz na swoje strategie marketingowe i rozważ dodanie “treści o zwierzętach”, ponieważ ludzie je kochają (i tak samo będzie z Twoją firmą)! Dziesięć sposobów, aby pokazać swoją miłość do zwierząt w marketingu swojej firmy. Dziś rozważymy osiem opcji uhonorowania miłości, którą zarówno Ty, jak i Twoi klienci macie wspólną, jeśli chodzi o zwierzęta, oraz wskazówki, jak te wysiłki można bezproblemowo wpleść w strategię pozyskiwania klientów przez lokalną firmę

Oto dziesięć pomysłów, które pomogą każdemu małemu lub średniemu przedsiębiorstwu

Jeśli lokalne przepisy sanitarne i modele biznesowe na to pozwalają, warto rozważyć wprowadzenie przepisów dotyczących zwierząt domowych w miejscu pracy. Przed pandemią, przyjazne psom patia jadalne były na fali wznoszącej jako nowa koncepcja w zarządzaniu restauracjami; może to powrócić, gdy tylko nastąpi poprawa bezpieczeństwa. Wyłóż na zewnątrz kilka psich smakołyków, aby Twój lokal stał się niezapomnianą atrakcją codziennych spacerów sąsiadów z psami lub trzymaj je za ladą, jeśli są dozwolone w pomieszczeniach zamkniętych (zgodnie z prawem stanowym). Jeśli dostarczasz produkty mleczne od mleczarzy, którzy rzucają przekąski głodnym psom podczas dostarczania zakupów, zwróć na to uwagę! Rozważ zorganizowanie wydarzenia skupiającego się na zwierzętach domowych i zaoferuj nagrody, które są z nimi związane. Na przykład, jeśli zajmujesz się handlem zabawkami, to jako nagrodę możesz rozdać zabawki dla psów lub kotów! Możesz również organizować konkursy skupione na zwierzętach domowych, takie jak “zwierzak dnia”, w których co tydzień klienci głosują na swojego ulubionego zwierzaka, a opłata wpisowa przeznaczana jest na pomoc lokalnym schroniskom dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Kiosk z darmowymi torbami do sprzątania po psach może być magnesem przyciągającym klientów do twoich drzwi i dobrodziejstwem dla sąsiedztwa. Wprowadź klientów do środka, kiedy znów będzie bezpiecznie, dzięki takim elementom jak grafika ścienna od mieszkańców pokazująca zdjęcia, które zrobili w mieście, przedstawiające ich ukochanych członków rodziny – w tym łasice! Organizowanie konkursów jest Każdego roku publikowane są nowe badania wskazujące, że kiedy zwierzęta domowe wchodzą w interakcje z ludźmi, ludzie korzystają z obniżonego poziomu kortyzolu i ciśnienia krwi. Jako właściciel sklepu mogę powiedzieć, że moje gospodarstwo domowe uwielbia odwiedzać firmy, w których mieszkają zwierzęta! Przed stay-at-home zamówień niektóre z naszych najbardziej pamiętnych wycieczek na zakupy były do przedszkola z szlachetnych patrząc Owczarki australijskie, sklepy rzemieślnicze pełne małych terierów lub gospodarstw ustawione dla miłośników jamników jak my… Listy rzeczy do zrobienia brzmiały tak: “Potrzebujemy ściółki.” Czy chciałbyś zobaczyć Puszkina, psa z biura Moz?

Firmy zawsze szukają metod, aby stworzyć niezapomniane doświadczenia

Przyjazne zwierzęta na miejscu mogą być w tym względzie magią. W Mozz, nawet zanim zaczęliśmy pracować zdalnie, honorowane zwierzęta pracowników dodawały spokoju i przyjemności do spotkań firmowych z ustaloną polityką dotyczącą etykiety zwierząt i praktyk bezpieczeństwa, na które wszyscy się zgodzili, aby mogli przyprowadzać swoich towarzyszy do biura. Co by było, gdyby firma taka jak Twoja miała miejsce na zawieszenie karmników dla ptaków i zapewnienie naczyń z wodą dla ptaków? Co powiesz na przywiezienie nowych zwierząt domowych w dniach Bring Your Pet To Work, tak aby pracownicy mogli ponownie połączyć się ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi w czasie przerwy w pracy. Budki lęgowe dla skrzydlatych stworzeń mogą być małym i pasującym dodatkiem do wielu miejsc w Twoim budynku. Doskonale sprawdzą się w miejscach, w których nie będą gromadzić się odchody, takich jak zakamarki czy okap dachu. Jeśli masz dodatkowe miejsce na posesji, skrzynki z roślinami zapewnią kwiaty, a także drzewa owocowe dla ptaków, które chcą zbudować swoje gniazda! Zadzwoń do lokalnego przedszkola i zapytaj, które rodzime rośliny najlepiej sprawdzą się w mniejszych pojemnikach, aby zarówno zapylacze, jak i motyle mogły skorzystać z tej opcji! Jeśli masz więcej miejsca i możesz zasadzić żywopłot, nie tylko Twój dom będzie chroniony przed szkodnikami, ale także przed wieloma gatunkami ptaków. Zapewnisz nawet ochronę królikom, szopom, oposom w ich naturalnym środowisku, gdy będą przechodzić w drodze na żer! Ulica zapewnia środowisko, w którym kolibry łykają nektar kwiatów i pszczoły są w stanie zebrać pyłek, podczas gdy motyle migrują przez różne kwiaty, aby znaleźć gąsienice przed powrotem na północ z zasobów żywności. Weź udział w spotkaniach dotyczących planowania przestrzennego i stań się orędownikiem zielonej przestrzeni w obszarach komercyjnych, okien przyjaznych ptakom, dostępnych dróg wodnych i innych ekologicznych strategii rozwoju.

Te zmiany mogą zmniejszyć liczbę wypadków samochodowych związanych ze zwierzętami o 80%

Jeśli chcesz się upewnić, że drogi w Twojej społeczności są bezpieczne dla zwierząt, dowiedz się, ile przejść dla dzikich zwierząt lub korytarzy już istnieje i czy wszystkie są ukończone. Jeśli nie, zaangażuj się, pomagając w ich budowie lub zlecając to sponsorowi, pod warunkiem uzyskania pomocy od klientów. W międzyczasie, jeśli natkniesz się na ranne zwierzę, które potrzebuje opieki weterynaryjnej, a nie ma jej w pobliżu, zalecamy zadzwonić pod numer 1-888-WILDREHAB, aby ich pracownicy mogli przejąć opiekę nad tymi zwierzętami w pełnym wymiarze godzin! Psy, które działają jako przewodnicy, opiekunowie i przyjaciele osób niepełnosprawnych, są bohaterami. Ich szkolenie do pracy wymaga wiele wysiłku, który może być wykonywany przez agencje lub grupy w Twojej społeczności w ramach godzin wolontariatu lub wsparcia finansowego. Dodatkowo wiele społeczności prowadzi programy, w których zwierzęta domowe przynoszą radość szpitalom dziecięcym, domom opieki dla osób starszych i innym ośrodkom poprzez zwykłą interakcję z nimi Jeśli szukasz sposobu, aby mieć wpływ na świat, badania tego typu programów i wolontariatu lub sponsorowania ich. Kiedy miłośnicy zwierząt szukają adopcji zwierząt, wielu z nich nalega na odwiedzenie tylko schronisk bezdomnych, aby ich humanitarne wartości były znane, unikając jednocześnie traumatycznych wyborów wśród zwierząt, które w przeciwnym razie mogłyby zostać zabite, gdyby zostały w domu. Jestem podekscytowana, gdy widzę, że coraz więcej restauracji oferuje opcje oparte na warzywach. W mojej własnej rodzinie liczba wegetarian wzrosła do 65% w ciągu mojego życia, a większość młodych ludzi przeszła na wegetarianizm lub weganizm.

Aktywnie poszukują produktów wolnych od okrucieństwa, aby zadbać o siebie

Ponieważ populacje wegańskie i wegetariańskie nadal rosną, ważne jest, aby firmy nie tylko oferowały opcje oparte na roślinach, ale także pamiętały o tych, którzy są w tym stylu życia. W 2018 roku Nielsen stwierdził, że 39% Amerykanów spożywa więcej roślin niż wcześniej – jednak nadal mogą oni napotykać na brak dostępności lub wyborów w Twoim menu (jeśli nie masz opcji wege burgera). Zapewnij szczęśliwym klientom to, czego potrzebują! Nawet jeśli w twojej firmie nie pracują roślinożercy czy obrońcy praw zwierząt, możesz włączyć ich w budowane powitanie, aby wszyscy członkowie społeczności mieli co jeść, pić i kupować. W miarę upływu czasu liczba ta rośnie – nie ma lepszego momentu niż teraz, by dostrzec te trendy Jeśli więcej ludzi spojrzy na zwierzęta jak na równych sobie, wtedy zaczną się o nie troszczyć i uczynią świat lepszym miejscem! Sprzątanie zanieczyszczeń w naszych drogach wodnych jest ważne dla wszystkich. Jednym ze sposobów na uczynienie świata lepszym miejscem jest przyjęcie aktywnej roli w zachęcaniu klientów (i/lub ludzi) do nauki i zmian razem z Tobą. Możesz to zrobić usuwając zanieczyszczenia ze źródeł wody, porzucając rurociągi naftowe na rzecz zielonej energii, zastępując produkty wieczne biodegradowalnymi, jeśli to możliwe, zastępując wiele ekologicznie katastrofalnych tam stworzonych przez człowieka, które same w sobie nie są już zrównoważone, robiąc miejsce dla siedlisk tam bobrowych, które zapewniają zarówno pożywienie i schronienie zwierzętom z terenów podmokłych, jak i bezpieczną wodę pitną, gwarantowaną przez cały czas, ale tylko wtedy, gdy jest wystarczająco czysta, aby ludzie nie chorowali lub nie umierali z powodu zbyt szkodliwych toksyn pochodzących z zanieczyszczonych wód; zgromadzenie razem lokalnych zasobów, takich jak rdzenne przywództwo w ramach planowania społeczności, które będzie W niektórych kulturach i religiach akty prywatnej dobroczynności i życzliwości powinny być utrzymywane w tajemnicy. Nie dotyczy to jednak firm, które mają sumienie społeczne; aby tworzyć pozytywne zmiany, ich głos musi zostać usłyszany! Im większa jest Twoja firma, tym głośniejszy jest Twój głos zachęcający do udziału w dziełach, które honorują zwierzęta – co może mieć wpływ na nasz dzisiejszy świat!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top