skip to Main Content

Long tail – jak zrobić poprawnie

Long tail Pigułka wiedzy

Słowa kluczowe są sekretnym sosem każdej dobrej kampanii SEO. Pomagają zdefiniować, o czym jest Twoja treść i są kluczowe dla podniesienia pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing. Najlepsze słowa kluczowe dzielą się na dwie kategorie: słowa główne (lub krótkoogonowe), które opisują szerszy temat; oraz słowa długoogonowe, które mogą być ukierunkowane na konkretne podtematy w ramach tej szerokiej kategorii. Na przykład, “rasy psów” byłoby uważane za krótsze słowo kluczowe, ponieważ obejmuje wszystkie rodzaje psów, a nie tylko jeden typ w szczególności – jak pudle na przykład! Dłuższe frazy nie zawsze muszą zawierać więcej liter, ponieważ trzeba rozważyć, czy każde słowo oznacza coś innego niż sąsiednie frazy, jak również – nawet jeśli “pudel” ma sześć liter w porównaniu Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek ekspertów, jak wybrać odpowiednie słowa kluczowe z długiego ogona Variations are key when it comes to long tail keywords… Z tego powodu, jego rozsądne, że można zdywersyfikować swój arsenał narzędzi badawczych. Istnieje wiele narzędzi dostępnych do badania i kierowania fraz; Google Trends, Keywords Everywhere lub AdWord może kierować różne różne rodzaje, takie jak “long-tail” frazy z sukcesem powyżej 90%.

Jeśli jednak te źródła nie przynoszą wyników, wciąż jest nadzieja! Najbardziej nieprawdopodobne źródło może być domem dla Twojego najlepszego słowa kluczowego jeszcze. Dowód jest w budyniu. Zagłębiając się w swoją stronę analityczną, odkryjesz, które zapytania są najczęściej wyszukiwane. Gdy już je wskażesz, możesz skutecznie tworzyć strategie, które dobrze wróżą rozwojowi biznesu. Co najlepsze, zlokalizowanie tych wyszukiwań jest bardzo proste – po prostu znajdź swoje organiczne słowa kluczowe i przeskanuj je! Możesz być zaskoczony tym, co kryje się w tym prywatnym sklepie: unikalne słowa kluczowe long tail czekające na pomoc w kampaniach marketingowych lub na platformach mediów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook. Jeśli jest jedna rzecz, każdy udany przedsiębiorca wie, jak zrobić (inne niż zidentyfikować opłacalne pomysły) to użyć własnych danych przeciwko sobie, więc są one zawsze przed trendami; wiedząc, kiedy ludzie szukają online o tematy Często zadawane pytania zapewniają bogactwo wiedzy i nic nie zastąpi takiego oświeconego podejścia.

Odpowiedzi na tego typu pytania można znaleźć na Yahoo! Answers, Quora oraz na stronie internetowej The Answer

Jak imitacja jest najszczerszą formą pochlebstwa w sferze biznesu opłaca się naśladować konkurentów, odwiedzając ich strony internetowe, jak również wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych, które są za pomocą również – po tym wszystkim, jeśli te frazy nie były jazdy ruchu następnie wyniki przyniesie nic, ale zmarnowany czas spędzony surfowania bez celu w najlepszym lub oszustwa informacji jeszcze gorzej … Często zadawane pytania (FAQ) dostarczają mnóstwo informacji na temat naszego otoczenia – od tego, jak powinniśmy kąpać niemowlęta; sposób, w jaki zwierzęta żyją razem: jakie rośliny jedzą robaki; nawet kto wymyślił Pogoń za właściwym słowem kluczowym może być wyzwaniem. Nie zawsze jest tak łatwo powiedzieć, co działa, a co nie, więc może skończyć się stratą czasu na metody prób i błędów, które nie przynoszą żadnych rezultatów. Na szczęście dla Twojej firmy, istnieją sposoby, aby dowiedzieć się, które słowa kluczowe będą prowadzić ruch szybko bez konieczności tracenia cennej energii lub zasobów więcej niż to konieczne! Jednym z takich sposobów jest zrozumienie, jak działają Sugestie Google w świetle działań content marketingowych – przedsięwzięcie to jest w dużej mierze wspierane przez spis treści Wikipedii z nagłówkami oferującymi słowa kluczowe z długiego ogona (po wpisaniu wyszukiwanych haseł), szczególnie te związane bezpośrednio z niszą branżową Twojej firmy.

Google Autocomplete to sprytne narzędzie przeznaczone zarówno dla strategów, jak i konsumentów

Udowadniające, że jest zarówno inteligentne, jak i praktyczne. Interfejs pola wyszukiwania Google jest prosty, co ułatwia przeglądanie fraz podczas wpisywania podstawowego słowa kluczowego w polu wyszukiwania Google. Po zlokalizowaniu tego kluczowego elementu na dowolnej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej z dostępem do autouzupełniania google; wpisz to, czego dokładnie szukasz, tak długo, jak istnieją co najmniej trzy słowa zaangażowane, a następnie naciśnij enter (lub użyj shift+enter). Jeśli nie jesteś zadowolony z tylko jednej sugestii z Sugestii Google lub Top Searches, po prostu naciśnij Tab, aż pojawi się więcej sugestii poniżej, gdzie mogą być przeglądane alfabetycznie przed stuknięciem Enter ponownie po znalezieniu! Dla tych, którzy nie wiedzą, jak używać słów kluczowych Wykorzystując raporty terminów wyszukiwania, Twoja firma może pozostać w czołówce rozwoju branży. Korzystanie z tego oprogramowania pozwoli Ci stać się privy do trendów, które są na ich drodze do góry, jak również tych, które osiągnęły szczyt i spadły z łaski konsumentów. Bądź o krok do przodu poprzez włączenie słów kluczowych dla długich fraz ogonowych do swojego planu marketingu cyfrowego, więc będą one przydatne w dół linii, gdy gusta zmienić ponownie! Jeśli chcesz odnieść sukces w świecie cyfrowym, nadszedł czas, że wiesz swoje rzeczy. Przeglądanie tych rekordów da niezrównany wgląd w to, co ludzie szukają, gdy znajdą się w ślepym zaułku z powodu albo ich braku lub zasobów i nie mają innego wyboru, ale aby włączyć do Google z całą nadzieją stracone – to jest, gdzie reklamodawcy wchodzą! Dowiesz się również, który z Twoich reklam są generowanie przewodów od potencjalnych klientów, którzy mogą nawet nie zdawać sobie sprawy, aż do teraz… Im bardziej poinformowani stajemy się o naszych zapytań do wyszukiwarki, jak również, ile ruchu każda reklama generuje, mądrzejszy marketerzy mogą opracować przyszłe kampanie marketingowe online za pomocą długich słów kluczowych ogon jak “organiczne” sklepy spożywcze zrobić dzisiaj.

To może zaskoczyć niektórych czytelników

Nie bój się używać słów kluczowych z długiego ogona w swojej strategii SEO. Jeśli tego nie zrobisz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ograniczysz potencjał ruchu na swojej stronie internetowej, a co gorsza – sprawisz, że ludzie przestaną w ogóle przychodzić… Na szczęście nasz zespół redakcyjny zebrał kilka najlepszych wskazówek, jak skutecznie ukierunkować się na te słowa, aby miały one maksymalny wpływ na odwiedzających, którzy przychodzą z wyszukiwarek i szukają właśnie tego, co oferujesz! Jeśli to wszystko wydaje Ci się zbyt pracochłonne lub jest poza Twoim obszarem specjalizacji, skontaktuj się z nami teraz na info@seoblog.com, ponieważ możemy pomóc we wszystkich aspektach (i co najważniejsze: bólach głowy) związanych z optymalizacją zawartości TWOJEJ strony poprzez kampanie badania słów kluczowych, które znacznie poprawią rankingi i dadzą Ci więcej czasu

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top