skip to Main Content

Posty gościnne jak zrobić to dobrze?

Posty gościnne jak się za nie zabrać ?

Czy wiesz, że link building to branża zatrudniająca 120 pracowników? Lider Citation Labs, Garrett French, dzieli się tym, dlaczego guest posting na stronach wspierających sprzedaż może być dobrą strategią dla Twojego biznesu. Podaje również wskazówki, które sprawią, że proces ten będzie łatwiejszy i bardziej udany! Guest posting is a strategy that has been around for years, but it’s better than ever with today’s digital landscape. When you guest post on sites like Forbes or Entrepreneur, your content will be published to the site and seen by their large audience of engaged readers who are actively looking for new ideas in this space. To get started as a guest blogger: -Find websites where writers submit articles because they want to promote themselves (e.g., Thought Catalog) -Research blogs/websites that have publishing guidelines so you know what types of topics they publish about and how long posts should be Poza zwykłymi artykułami, możesz pomyśleć o następnej części jako o FAQ lub słowniczku. Te formaty mogą być o wiele bardziej angażujące dla czytelników i pomagają zdefiniować głos marki.

Notowania i wyniki

Treści na tych stronach będą również wyżej notowane w wyszukiwarkach, ponieważ są inne niż to, co inni ludzie publikują na swoich blogach na ten temat; dlatego Google umieszcza je na górze, gdy ktoś wyszukuje to słowo kluczowe! Poza samymi artykułami, możesz pomyśleć o kolejnym elemencie jako o FAQ lub słowniczku. Zadaj sobie pytanie “Czego bym chciał od innej firmy?” Jeśli jest to coś w stylu ile funtów waży mój mały pies? Może zdecydujesz się odpowiedzieć na te pytania za pomocą grafiki, aby nie było zamieszania związanego z przeliczaniem wagi pomiędzy gramami i uncjami (nie rób tego Najlepszym sposobem, aby zbliżyć się do wydawcy jest pokazanie im, jak twój produkt pomoże ich sprzedaży. Więc upewnij się, że nie jesteś po prostu pitching artykuły op-ed, ale że treść tych kawałków są ukierunkowane na to, co chcą od reklamodawców – sprzedaży i ruchu w sieci. Musisz być w stanie pokazać tej grupie, dlaczego powinni pracować z tobą, w przeciwieństwie do podmiotu, jak Forbes lub The New York Times, który już ma to pokryte, ponieważ ta grupa jest drugie skrzypce w zakresie jego ekspozycji na platformach mediów społecznościowych w porównaniu do tych bardziej uznanych podmiotów, więc jeśli możemy przekonać wydawców tutaj o naszym potencjalnym wpływie, to nie ma powodu, aby nie traktować nas poważnie Posty gościnne są świetnym sposobem na zwiększenie widoczności i zasięgu firmy.

Produkty głównym celem publikacji

Na przykład, większość wydawców (95%) publikuje, aby sprzedać swój produkt lub usługę, podczas gdy tylko 4% ma misje, które wspierają podatkami, darowiznami na naukę, subskrypcjami itp. Jednak nie ma lepszego sposobu niż posty gościnne, gdy przychodzi czas, aby kierować do konkretnych odbiorców, ponieważ reklamodawcy nie obejmują wszystkich branż, jak również Chociaż istnieje wiele biuletynów i śledzenia mediów społecznościowych tam, ważne jest, aby być selektywne przy wyborze, które publikacje chcesz spróbować składania treści. Witryny takie jak blogi lub serwisy informacyjne dadzą Ci znacznie większą kontrolę nad tym, jakie tematy mogą być pokryte dogłębnie, jak również kontekst tych informacji. Nie zapominaj, że jeśli patrzysz na 4% organizacji wspieranych przez podatek tylko, te strony mogą mieć artykuły o sprzedaży na okazję, ale są one przeznaczone dla wydawców, którzy obejmują konkretny kąt: misja! Oni są na misji, a więc chcą zrobić więcej niż tylko polegać na sprzedaży. Nie trzeba dodawać, że jeśli mówimy o cyfrowym PR lub uwagę mediów głównego nurtu, a następnie potrzebuje treści, które będą prowadzić odsłony w celu dla nich. W ten sposób przetrwają teraz – jest jeszcze trochę starych misji pozostawionych z tyłu, ale tak czy inaczej masz mniejszą zdolność w tym momencie link do stron sprzedaży, ponieważ ludzie nie klikają już tak dużo; google zmieniło swój algorytm dla celów SEO, co oznacza, że tak czy inaczej trzeba jakości linki z innych stron internetowych… Więc znowu to, co to wszystko sprowadza się do jest łączenie się z rankingów witryn – Google zmienia swoje algorytmy okresowo co oznacza, że te najwyższe miejsca zmieniają ręce wystarczająco często i tak Teraz dlaczego jest to łatwiejsze w tym kontekście, kontekst pomagając komuś innemu sprzedać? Cóż, zagłębmy się i porozmawiajmy o tym, jak to zrobić.

Perspektywa na rynek

Zasadniczo mówimy o znalezieniu wydawców, z którymi masz top-of-funnel nakładania; na przykład niektóre z tematów, które byłyby istotne dla potencjalnego klienta może być również istotne dla jednego lub więcej innych perspektyw na swojej liście, którzy dzielą się publicznością, branży lub lokalizacji z… Ważne jest, aby znaleźć strategię, która nie tylko jest zgodna z potrzebami Twojego rynku, ale także jest zgodna z tym, jak myślisz o tym, co sprawia, że dla niezbędnego stosu narzędzi. To prowadzi do kolejnego pytania: Jakie są moje ulubione narzędzia? Tak naprawdę nie ma jednej odpowiedzi, to zależy od wykonywanej pracy, ale jeśli mówimy o SEO, to Moz, Google Analytics i wiele innych są na pierwszym miejscu! Sposobem na przyciągnięcie uwagi dekarza jest jego blog. Zademonstrujmy to, zadając im 10 powodów, dla których naprawa dachu przed wystawieniem domu na sprzedaż ma sens. Teraz to rozwiązuje problem dekarzy, prawda? To powody do zakupu usług dekarskich… Również daje możliwość opowiedzenia o swoim doświadczeniu jako realtor i jaki wpływ stan dachu domu może mieć na jego sprzedaż. Przejdźmy do tego tutaj: komercyjne piece do pizzy z tych cech pieca ceglanego, które można znaleźć w wielu kuchniach pizzerii dzisiaj! Szukamy kogoś, kto może pracować w pobliżu lub posiadać firmę w naszej przestrzeni mąki – może mają jakieś organiczne mąki … Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre pizze mają grubą i smaczną skórkę, podczas gdy inne są lekkie jak waciki? Cóż, dzisiaj nauczę Cię, jak ważne jest używanie organicznej mąki do ciasta na pizzę. Różnica, jaką może to zrobić zarówno na jakości Twojego produktu końcowego jest niesamowita! Po pierwsze, porozmawiajmy o wpływie temperatury. Mąki organiczne zachowują więcej wilgoci niż ich nieorganiczne odpowiedniki, co oznacza, że jeśli nie są gotowane w wyższych temperaturach (500°F lub wyższej), to będzie mniejsza szansa na ich wyschnięcie podczas gotowania – dzięki czemu cenne składniki odżywcze pozostaną zamknięte w środku, zamiast zostać utracone jak łzy w deszczu wraz z tymi wszystkimi ciężko wypracowanymi zyskami z tego, co w przeciwnym razie byłoby doskonałym posiłkiem. Po drugie, my Jeśli jesteś na stronie, która sprzedaje mąkę do przestrzeni restauracji, dobrze, to naprawdę ma sens dla ludzi, aby mieć jakąś widoczność tam. Powiedzmy, że sprzedajesz telefony komórkowe i myślisz o fitness lub przestrzeni zdrowia – więc co możemy zrobić? Można znaleźć fizykoterapeuta (jak ja!), który jest gotów do współpracy z firmą w celu zapewnienia 10 aplikacji, które będą rozszerzać ich reżimu ćwiczeń.

Wiele zastosowań jednego produktu i marki

To może działać równie dobrze, jeśli nie lepiej, gdy rozważa studia jogi lub CrossFit siłowni, gdzie oni też chcą te specyficzne rodzaje ćwiczeń rozszerzonych obok zajęć! Niedawny raport wskazuje, że ludzie są bardziej skłonni do łączenia wszystkich swoich usług i potrzeb za pośrednictwem jednego dostawcy. Jest to niekorzystne dla wielu mniejszych firm, jak również konsumentów na obszarach wiejskich, którzy mogą nie mieć luksusu wyboru, jeśli chodzi o dostawców. Badanie wykazało, że rozdzielenie opieki zdrowotnej może zaoszczędzić do 1 miliarda dolarów rocznie, dając jednocześnie pacjentom więcej swobody w kwestii tego, gdzie otrzymają usługę lub produkt, którego potrzebują od danej osoby lub firmy – dotyczy to szpitali, aptek, gabinetów lekarskich i fizykoterapeutów takich jak ja!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top