skip to Main Content

6 zabójczych metod na lokalne seo

Zabójcze metody na lokalne SEO

Dla większości małych firm, bycie lokalnym oznacza, że ich klienci pochodzą z określonego obszaru. W przypadku lokalizacji z cegłą i zaprawą lub świadczenia usług, takich jak gabinety lekarskie i kancelarie prawne, chcą one mieć możliwość osobistego spotkania z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Poniższe wskazówki pomogą zwiększyć Twoją widoczność w wyszukiwaniach dla osób, które znajdują się w Twojej okolicy: kiedy przeszukujesz Google Business Listings poprzez “Your Company Name”, prawdopodobnie znaleziono więcej niż jedną Twoją listę – upewnij się więc, że każda strona ma konkretne informacje o tym, jakie produkty/usługi oferujesz! Aby dobrze wypozycjonować się w Google, potrzebujesz silnego NAP w różnych katalogach i na różnych stronach internetowych. Zagłębiając się w nazwę firmy w samej wyszukiwarce, na przykład, lub ustawiając recenzje od zadowolonych klientów za pośrednictwem witryn takich jak Facebook i Yelp; ważne jest, aby wszystkie te miejsca mają dokładne informacje o tym, gdzie dokładnie znajduje się Twoja firma. Zapewnienie dokładności w listingach nie tylko pomaga ludziom znaleźć to, czego szukają szybciej, ale także zwiększa jak wysoko pokazujesz się, gdy ktoś szuka firm takich jak Twoja! Powodem, dla którego te recenzje i oceny gwiazdkowe mają tak dużą wagę, jest to, że są one zlecane przez prawdziwych nabywców lub użytkowników danej usługi. Jednym ze sposobów, aby uzyskać więcej recenzji dla Twojej firmy jest uprzejme pytanie, dając zniżki (lub inne zachęty), podpisując się z narzędziami oprogramowania lub zatrudniając eksperta, który może pomóc Ci włączyć lokalne SEO do regularnej strategii SEO.

Jeśli chodzi o strategię SEO, potrzebujesz wszechstronnej lokalnej firmy, takiej jak PeanutButter

Mogą oni zająć się całą sprawą lub tylko jej częścią w zależności od tego, na co pozwolą Twoje cele i ramy budżetowe. Większość firm będzie umieścić tylko jedną stronę docelową z ich strony internetowej usług online z niczego, co mają dostępne w ich okolicy, gdy ludzie szukają w wynikach Google. Ale tworzenie więcej niż jednej strony internetowej zwiększa widoczność poprzez zwiększenie liczby stron, które Google musi pełzać przez przed indeksowaniem ich oddzielnie, co oznacza, że każda indywidualna “strona” jest klasyfikowana wyżej indywidualnie, więc upewnij się, że nie przytłaczają się edytować zbyt wiele informacji na raz! Rozważ utworzenie nowej strony internetowej ze szczegółami na temat każdej pozycji w katalogu i dołącz informacje kontaktowe, takie jak nazwa firmy, numer telefonu( Istnieją tysiące katalogów w Internecie, które mogą zwiększyć Twoją widoczność jako artysty, szczególnie wśród potencjalnych klientów, którzy polegają na tych stronach w celu uzyskania rekomendacji. Najbardziej popularne katalogi to Yelp, Angie’s List, Better Business Bureau i Yext.com – wszystkie z różnych grup docelowych lub skupić się na odkrywaniu nowych możliwości od potencjalnych klientów patrząc na listy! Firmy muszą być znalezione w sieci, a wielu młodych ludzi zwraca się do platform mediów społecznościowych. Ważne jest, aby firmy posiadały profil, który informuje potencjalnych klientów, gdzie się znajdują

. Lokalne SEO wykorzystuje ten fakt, kierując się do potencjalnych klientów w konkretnych lokalizacjach

To coś zupełnie innego niż organiczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO). Ten artykuł zawiera pięć wskazówek, które można wykorzystać podczas planowania kampanii marketingowej online. Wiele osób, które dopiero szukają lokalnego biznesu, korzysta z portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, ale co, jeśli te zasoby nie wspominają o lokalizacji? Aby nie wpaść pod “lokalny” radar, upewnij się, że istnieje jakaś forma adresu wymieniona gdzieś, więc szukający w pobliżu będą wiedzieli, kto oferuje usługi w pobliżu nich! Z W świecie, w którym marketing cyfrowy staje się coraz ważniejszy, Justin jest jednym z profesjonalistów, który prowadzi agencję od 15 lat. Potrafi zrobić wszystko, od SEO do projektowania stron internetowych, z umiejętnościami, które są najwyższej klasy dzięki jego dyplomom z marketingu, zarządzania i kwalifikacji IT. I był w stanie nawet znaleźć czas na napisanie tego artykułu o mitach na temat promocji w sieci!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top