skip to Main Content

Branża obuwnicza – jak osiągnąć wzrost

Jak osiągnąć sukces w branży obuwniczej ?

Teraz jest czas dla właścicieli sklepów obuwniczych eCommerce, aby myśleć o tym, jak mogą rozwijać swoją działalność. W 2014 roku, 1,3 biliona dolarów w USA sprzedaży były spowodowane wyłącznie do zakupów online, a liczba ta pójdzie w górę dość znacznie do 2021 roku z przewidywaną sumą prawie czterech bilionów dolarów ($ 4-5 TRILLION). Jeśli jesteś właścicielem, który chce więcej klientów kupujących Twoje produkty, a następnie zwrócić uwagę na pewne zmiany, które należy wprowadzić teraz: Niektóre z nich obejmują przekształcanie leadów w płacących klientów poprzez skuteczne taktyki SEO, takie jak optymalizacja stron internetowych, aby ludzie byli bardziej skłonni do kliknięcia ich podczas wyszukiwania w Google; również zwiększenie postów w mediach społecznościowych, ponieważ jest to darmowa reklama. (Upewnij się, że te wiadomości są zgodne z tym, czego konsumenci oczekują od marki) Więcej Jeśli chcesz, aby więcej osób kupowało Twoje produkty, ważne jest, aby najpierw przyciągnąć ich na swoją stronę internetową.

Dlatego też dobrą praktyką dla firm takich jak my jest posiadanie sekcji bloga

Gdzie możemy zamieszczać artykuły i treści, które są istotne na dzisiejszym rynku konsumentów poszukujących butów lub innych powiązanych informacji o produktach. Wiemy to, ponieważ jeśli kupujący są w stanie znaleźć firmę, której szukają dzięki naszym wysiłkom optymalizacji wyszukiwarek, wtedy ich szansa na konwersję znacznie wzrasta; branding staje się również ważnym czynnikiem – więc upewnij się, że wszystkie teksty mają słowa kluczowe, które przyciągną odwiedzających do przewijania w dół dalej niż tylko czytanie tytułu! Jeśli nie myślisz o SEO od pierwszego dnia i nie używasz narzędzi takich jak Ahrefs (które pokazuje ranking), SEMrush (wielkość wyszukiwania), SEMrush (ilość wyszukiwań), SEMrush (ilość wyszukiwań), SEMrush (ilość wyszukiwań), SEMrush (ilość wyszukiwań) Teraz jest idealny czas, aby wysłać swoim klientom kupony i oferty z okazji ich urodzin, ważnych wydarzeń sportowych lub świąt. Narzędzia do automatyzacji marketingu, takie jak Klaviyo, Omnisend czy Mailchimp pozwolą Ci spersonalizować wiadomości w oparciu o okazję, tak aby wszystkie treści wyglądały wyjątkowo! Połowa wszystkich użytkowników internetu przegląda strony internetowe z urządzeń mobilnych. Z tego powodu Twoi klienci najczęściej odwiedzają strony internetowe na swoich smartfonach lub tabletach i jeśli to możliwe, potrzebujesz zoptymalizowanej strony dla tych platform.

Czy słyszałeś kiedyś “Responsive design?”

Jest to miejsce, w którym układ dostosowuje się w zależności od rodzaju urządzenia, na którym jest oglądany, aby upewnić się, że bez względu na to, jakiej platformy używają; ludzie zobaczą świetnie wyglądające układy stron internetowych z dużymi czcionkami rozmieszczonymi rozsądnie na całej stronie. Strony takie jak Wix i Squarespace mają wbudowane responsywne projekty, więc nie martw się, że ich nie masz! Niektóre urządzenia mobilne nie obsługują wtyczek. To może być frustrujące, gdy potencjalni klienci odwiedzają Twoją stronę i opuszczają ją bez dokonania zakupu, ale jest to naturalna część podróży zakupowej. Retargeting pozwala na wyświetlanie reklam osobom, które odwiedziły Twoją stronę, aby przypomnieć im, że mogą chcieć tego, co sprzedajesz; nie chodzi tylko o to, aby więcej osób przeszło przez drzwi!

This Post Has 0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top