skip to Main Content

Marketing oparty na sztucznej inteligencji

Realne wyniki osiągnięte na przestrzeni ostatnich lat

Modern Agency Total Theme Case Study

Ponad 160 mln sesji użytkowników - branża erotyczna

Niesamowity wynik osiągniety – ponad 160 mln sesji zarejestrowanych przez Google Analytics w przypadku tego klienta z branży erotycznej. Żadna agencja w Polsce nie była gotowa podjąć się tego wyzwania – osobiście uważam to za jeden z trudniejszych projektów poprowadzonych na rynku Polskim.

Visit Modern Agency
Construct Total Theme Case Study

Ponad 70 mln przychodu w 2020 roku

Według danych z Krs za rok 2020 klient z branży sprzedaży maszyn  budowlanych uzyskał ponad 70 mln przychodu w 2020 roku. Seo było jednym z ważnych kanałów pozyskiwania ruchu . Ponad 50 fraz w top3  i ponad 120 w top10. Sukces osiągniety na przestrzeni kilku lat współpracy.

Visit Construct
Samus Total Theme Case Study

Branża affilacyjna - finanse ponad 1 mln $ wygenerowanego zysku

Tym razem przenosimy się w lata 2011-2021 kiedy Google bardzo łatwo poddawało się manipulacją. W ten sposób trafiłem do projektu związanego z branżą chwilówek na Stany Zdjenoczone i Uk.

Uzyskanie top10 na najtrudniejsze frazy pokroju :

online loans, payday loans i pokrewne pozwoliło mi na czysto zarobić ponad 1 mln $

Visit Samus
Sustainable Total Theme Case Study

Affilacja w Skandynawii

Kolejny sukces finansowy na rynku chwilówek. Ze względu na to , że branża cechowała się w tamtym okresie bardzo duża marżowalnościa – przyczyniło się do do wysokich zysków.

Visit Sustainable
Classy Total Theme Case Study

Klinika medycyny estetycznej

Od 0 do 10 mln w ciągu roku … z kopciuszka po 2 latach mój klient stał się liderem rynku w swojej niszy. Co ciekawe branża ma tendencje wzrostową ..

Visit Classy
Nouveau Total Theme Case Study

Własne narzędzie Sas - dla pozycjonerów

Wraz z moim ulubionym programistą, który chce pozostać anonimowy w 2015 roku stworzyliśmy narzędzie działające jako Sas – wspierające firmy Seo z całego świata. Dzięki wykorzystaniu złożonych mechanizmów od 2015 roku do dziś zaindeksowaliśmy ponad 1 mld linków… liczba robi wrażenie prawda ?

Visit Nouveau
Back To Top